Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 28 Sep
kl 19:10 - 20:19
Lommedalen 3 - Øvrevoll Hosle Grav 3
Lommedalen kg nedre 7er A
Tue 12 Oct
kl 19:10 - 20:19
Bærums Verk Hauger Rykkinn 2 - Lommedalen 3
Gommerud kunst 7er
Mon 18 Oct
kl 19:10 - 20:19
Lommedalen 3 - Jutul Grønn
Lommedalen kg nedre 7er A
Tue 26 Oct
kl 19:10 - 20:19
Nesøya Blå - Lommedalen 3
Nesøya kunstgress 7er B
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 14 Sep
kl 19:10 - 20:19
Lommedalen 3 - Hvalstad Vikings
Lommedalen kg nedre 7er A
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 17:55 - 19:04
Høvik Blå - Lommedalen 3
Høvik kunstgress 7er A
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 19:10 - 20:19
Lommedalen 3 - Asker SKK 7
Lommedalen kg nedre 7er A
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 19:10 - 20:19
Øvrevoll Hosle H/B 3 - Lommedalen 3
Jarmyra 7er B
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 19:10 - 20:19
Lommedalen 3 - Nesøya Blå
Lommedalen kg nedre 7er A
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 19:10 - 20:19
Jutul Grønn - Lommedalen 3
Skuisletta kunstgress 7er B
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 19:10 - 20:19
Lommedalen 3 - Bærums Verk Hauger Rykkinn 2
Lommedalen kg nedre 7er A
  Les mer  
Thu 27 May
kl 19:10 - 20:19
Øvrevoll Hosle Grav 3 - Lommedalen 3
Jarmyra 7er A
  Les mer  
Thu 20 May
kl 19:10 - 20:19
Lommedalen 3 - Lommedalen Blå
  Les mer  
Mon 3 May
kl 19:10 - 20:19
Hvalstad Vikings - Lommedalen 3
Hvalstad kunstgress 7er
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 19:10 - 20:19
Lommedalen 3 - Høvik Blå
Lommedalen kg nedre 7er A
  Les mer  
Mon 19 Apr
kl 19:10 - 20:19
Asker SKK 7 - Lommedalen 3
Føyka kunstgress 2 7er A
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 19:10 - 20:19
Lommedalen 3 - Øvrevoll Hosle H/B 3
Lommedalen kg nedre 7er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline