Styret i LIL Fotball Yngre Avdeling

Rolle

Navn
Mail
Mobil
LederEspen Strandes@attivo.no46628218
Sportslig ansvarligErik G. Benjaminsenerik@lil.no

Materialforvaltning
Aanund Berdal
aanund.b.berdal@dnvgl.com
47253733
ØkonomiansvarligKjetil Eide
kjetil.e@online.no

FIKS og påmelding serie
Lars Ellingsgard
lars@ellingsgard.com
99213057
Fotballskole, sosiale arrangementer
Dyveke Eckbo
dyveke@eckbo.net
90949279
Kvalitetsklubbansvarlig
Runa Flugstad
runaflugstad@hotmail.com
95286445
Dommeransvarlig
Stian André Settemsdal
s_settemsdal@outlook.com

Oversikt over resten av idrettslaget



Levert av IdrettenOnline