Styret i LIL Fotball Yngre Avdeling


Styret

Leder: Tor Åsmund Leikvoll - tor.leikvoll@telenor.com - 48053006

Sportslig ansvarlig gutter : Espen Strand - espst2@online.no - 46628218

Sportslig ansvarlig jenter: Kjetil Røine - kjetilroine@gmail.com -

Materialforvaltning: Aanund Berdal - aanund.b.berdal@dnvgl.com - 47253733

Økonomi: Martin Kraugerud - martin.kraugerud@gmail.com - 91876074

Web-sider - Kiosk/Tilsynsvakt - Trond Høgh - trond.hogh@telenor.com - 47900104

FIKS og påmelding serie - Lars Ellingsgard - lars@ellingsgard.com - 99213057

Fotballskole, sosiale arrangementer: Dyveke Eckbo - dyveke@eckbo.net - 90949279


Spesialister

Keeperutvikling: Per Engelsgaard - perengelsgaard@hotmail.com - 47387483

Styrke og kondisjon: Kjetil Røine - kjetil.roine@gmail.com - 40535900

Utviklingsgruppe: Glenn Hartmann - glenn.hartmann@codanforsikring.no - 94524532


Andre

Bistand fra LIL-administrasjon: Thomas Larsen- Thomas@lil.no - 98675013




Oversikt over resten av idrettslaget


Nytt fra styret

Powered by: Bloc