Styret i LIL Fotball Yngre Avdeling


Styret

Leder: Espen Strand - es@attivo.no - 46628218

Sportslig ansvarlig jenter: Kjetil Røine - kjetilroine@gmail.com -

Materialforvaltning: Aanund Berdal - aanund.b.berdal@dnvgl.com - 47253733

Økonomi: Kjetil Eide - kjetil.e@online.no - 

Web-sider - Kiosk/Tilsynsvakt - Trond Høgh - trond.hogh@telenor.com - 47900104

FIKS og påmelding serie - Lars Ellingsgard - lars@ellingsgard.com - 99213057

Fotballskole, sosiale arrangementer: Dyveke Eckbo - dyveke@eckbo.net - 90949279

Kvalitetsklubbansvarlig - Runa Flugstad - runaflugstad@hotmail.com - 95286445

Dommeransvarlig - Stian Andre Settemsdas - s_settemsdal@outlookcom


Spesialister

Keeperutvikling: Per Engelsgaard - perengelsgaard@hotmail.com - 47387483

Styrke og kondisjon: Kjetil Røine - kjetil.roine@gmail.com - 40535900

Utviklingsgruppe: Glenn Hartmann - glenn.hartmann@codanforsikring.no - 94524532


Andre

Bistand fra LIL-administrasjon: Thomas Larsen- Thomas@lil.no - 98675013




Oversikt over resten av idrettslaget


Nytt fra styret

Powered by: Bloc